24 sierpnia 2011

One Lovely Blog Award

Ostatnio na blogu krąży łańcuszek o tej nazwie i choć nie lubię tego typu rzeczy zostałam nominowana przez Nocne szepty blog nie wypada mi nie wziąć w tym udziału, tak więc serdecznie dziękuję za nominację i zabieram się do zabawy.


Zasady ów łańcuszka:
- napisz u siebie podziękowania i wklej link blogera, który cię nominował,
- napisz o sobie siedem rzeczy,
- nominuj szesnaście innych, cudownych blogerów (nie można nominować osoby, która cię nominowała),
- napisz im komentarz, by dowiedzieli się o nagrodzie i nominacji.
7 Informacji na mój temat:

1. Nie umiem i nienawidzę prowadzić auta, chociaż jestem już w takim wieku, kiedy powinnam być kierowcą to uważam, że się do tego nie nadaję, a z racji tego, że wydaje mi się, iż bycie kierowcą to bardzo odpowiedzialna funkcja ja się na to nie piszę. Próbowałam oczywiście uczyć się jeździć ale kosztowało mnie to tyle stresu, że nie podeszłam ostatecznie do egzaminu.


2. Nigdy nie nauczyłam się jeździć na rowerze. Oczywiście, wszak i tu próby podejmowałam ale z okazji tego, że mam chory błędnik i w prawie każdym środku transportu chorobę lokomocyjną, jeżdżenie na rowerze idzie mi tylko wtedy kiedy nie muszę skręcać haha. Wstyd.


3. Kocham zwierzęta i gdybym mogła miałabym własne schronisko albo przynajmniej małe zoo. Jednak do tego potrzebowałabym otwartej przestrzeni, czyli przynajmniej działki z domkiem, aby zwierzęta te miały gdzie się wybiegać.4. Boję się zombie i rok w rok przygotowuje się na ich atak. Uwielbiam jednak czytać wszelkie książki związane z tą tematyką i oglądać filmy o nieumarłych (wszak najlepsze co można zrobić to poznać swego wroga), co potem odchorowuje kilkoma nieprzespanymi nocami bądź też bardzo dziwnymi snami.


5. Uwielbiam wina - wytrawne, półwytrawne, półsłodkie, słodkie, białe, czerwone, bordowe, różowe itd. Do tego włoska kuchnia... mniam. Według mnie nie ma lepszego alkoholu na świecie. Najbardziej polecam mołdawskie i hiszpańskie.


6. Kocham gotować. Jest to druga, zaraz po czytaniu książek, pasja - pomaga mi się odstresować, zebrać myśli, zrelaksować się i cieszyć każdym dniem. Jedzenie potrafi zdziałać cuda. Myślę, że powinno się wymyślić nowy rodzaj terapii - foodoterapia :D. Moje przepisy można znaleźć na tej stronie - moje przepisy.


7. Siódemka to moja szczęśliwa cyfra i chociaż to oklepane, bo siedem to powszechnie znana szczęśliwa cyfra to ja się na tej teorii jeszcze nie zawiodłam i tfu, tfu, tfu i odpukać, żebym nigdy nie miała okazji.


Blogi, które nominuję to:
http://kessieandbooks.blogspot.com/
http://ksiazki-meme.blogspot.com/

http://reviev-books-by-me.blogspot.com/
http://nuestrolibroo.blogspot.com/
http://recenzje-powiesci.blogspot.com/
http://mybooksbytirindeth.blogspot.com/
http://recenzje-wanilii.blogspot.com/
http://zapatrzonawksiazki.blogspot.com/
http://zwiedzamwszechswiat.blogspot.com/
http://cyrysia.blogspot.com/
http://swiat-rosemary.blogspot.com/
http://reckiiksiazeczki.blogspot.com/


Są to blogi przeze mnie najczęściej odwiedzane, gdyż zawierają ciekawe treści i czytanie ich sprawia mi przyjemność.