05 czerwca 2012

Jess Rothenberg - Po tamtej stronie Ciebie i Mnie

"Like you will never see me again"

„Nie kocham Cię” – trzy słowa mogące rozerwać duszę na strzępy, wpędzić umysł w obłęd lub sprawić, że serce pęknie na pół, i to dosłownie. Brie nie spodziewała się, że usłyszy je z ust ukochanego chłopaka, pewnego spokojnego wieczoru na kilka dni przed jej szesnastymi urodzinami. Jednak stało się! Kiedy Jacob wypowiedział te słowa, serce Brie pękło na dwie równe części, powodując zgon dziewczyny. Bohaterka trafia do świata pomiędzy Niebem a Piekłem, a jej przewodnikiem po tym dziwnym miejscu, utkanym ze wspomnień i życzeń, zostaje tajemniczy chłopak o imieniu Patrick. Okazuje się, że gorsze od śmierci są tajemnice, które skrywali przed Brie najbliżsi jej ludzie. Będzie musiała zmierzyć się z gniewem, bólem oraz… miłością, aż po grób.8 komentarzy:

 1. Przeczytałam ją niedawno i byłam pozytywnie zaskoczona:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę mam już za sobą i muszę powiedzieć, że mi również bardzo się podobała. Chociaż z początku czytając opis miałam wrażenie, że znowu będzie to ckliwa opowieść o miłości między człowiekiem, a duchem. Cieszę się, że było to mylne przypuszczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Łooo, zaintrygował mnie już sam początek Twojej recenzji - choć zapowiada się dość sentymentalnie, jestem strasznie ciekawa ciągu dalszego:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Z fantastyki bardzo lubię paranormal romance, dlatego z miłą chęcią poznam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ chcę przeczytać tę książkę!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że odebrałyśmy tak pozytywnie tę książkę i podpisuję się rękami i nogami pod Twoją recenzją !:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę ją przeczytać :)
  Obserwuje i Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń