16 lipca 2013

LATO Z KSIĄŻKĄ ŁEBA 2013 WYDAWNICTWO ZYSK I S-KA

Po sukcesie pierwszej edycji Lata z książką, które odbyło się 11 i 12 sierpnia 2012 roku, zdecydowaliśmy się kontynuować to wydarzenie. W związku z tym, że w poprzednim roku event ten wzbudził ogromne zainteresowanie, postanowiliśmy poszerzyć jego zakres. Tym razem nie będzie to tylko weekend, ale cały tydzień z książką! Oczywiście niezmiennie pozostajemy w klimacie nadmorskim, czyli w Łebie :)

Stawiając na zróżnicowany i bogaty program, do udziału w tegorocznej edycji Lata z książką zaprosiliśmy Grupę Wydawniczą Publicat, która wspólnie z nami przedstawi swoich najlepszych autorów i ich dzieła oraz zadba o to, by każdy uczestnik znalazł dla siebie coś ciekawego.


W tym roku do Łeby przyjedzie blisko dwudziestu autorów, m. in. Zofia Kucówna czy Małgorzata Kalicińska, a także znane osoby - Vito Casseti, Marcin Meller, Tomasz Zubilewicz czy prof. Leszek Balcerowicz i wielu innych. Najmłodszych powinna ucieszyć informacja o obecności samego Pana Pierdziołki, a dorosłych serdecznie zapraszamy na kabaret Jerzego Kryszaka, który odbędzie się w naszym partnerskim hotelu.


Kolejny raz wychodzimy naprzeciw tradycyjnemu leżakowaniu i - zapewniając całe mnóstwo dodatkowych atrakcji i niezapomnianych chwil - proponujemy dobrą zabawę na wysokim poziomie. Jest to jedyne wydarzenie, które na tak ogromną skalę wspiera czytelnictwo w Polsce!


Zapraszamy wszystkich przyjezdnych, mieszkańców oraz fanów dobrej literatury – niezależnie od wieku! 

Startujemy już 29 lipca o godzinie 12:00 i będziemy Wam towarzyszyć z książką aż do 4 sierpnia do godziny 16:00. Znajdziecie nas m.in. na deptaku Kościuszki, a wszystkie spotkania będą odbywać się przy pasażu spacerowym na plażę wschodnią A (Kapitanat Portu), oczywiście w Łebie.
  

5 komentarzy:

 1. Łeba to jednak daleko trochę ; p Ale gdybym akurat tam była na wakacjach to pewnie bym się pokazała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna inicjatywa. Szkoda, że nie wybieram się do Łeby.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że mam tak daleko do Łeby, gdyż bardzo chętnie uczestniczyłabym w tej znakomitej książkowej akcji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama idea jest fantastyczna. Niestety, nie będzie mnie w tym czasie w Łebie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam już u Książkówki reklamę tego eventu. Sama z chęcią bym pojechała, ale niestety mam całą Polskę do przejechania a w tym roku nad polskie morze się nie wybieram.

  OdpowiedzUsuń