20 listopada 2012

Andrew Peters - Kruczobór


„Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię”*

Andrew Peters, jak głosi nota na okładce jego książki, to człowiek niezwykle fascynujący, ale i dziwaczny. Od dziecka rozmawiał z drzewami, uwielbiał się na nie wspinać i chyba właśnie ta fascynacja zakiełkowała w jego umyśle i pozwoliła na stworzenie pierwszego tomu fantastycznej trylogii o ostatniej naturalnej enklawie ludzi. Przede wszystkim muszę podkreślić, że oceniam tę książkę z perspektywy dziecka, bo po kilku rozdziałach zrozumiałam, że ta powieść jest naprawdę skierowana stricte do „młodszych nastolatków”, jednakże zwrócę uwagę na elementy, które mogą nie przypaść do gustu starszym czytelnikom. Jednak najpierw nieco zdań o fabule.

5 komentarzy:

 1. Książka dla młodszych czytelników - jak najbardziej. Pewnie raziłoby mnie to samo, co i Ciebie, ale to nie my przecież jesteśmy targetem:)Fajnie, że takie ciekawe i pomysłowe lektury dla młodzieży ciągle powstają:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Może wreszcie po nią sięgnę bo już dawno czeka na "swój czas". ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam i jestem z niej jak najbardziej zadowolona:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, od dawna mam ochotę na tę książkę i jestem już tak nakręcona, że chyba nic mnie nie zniechęci ;) N... może z wyjątkiem ceny okładkowej :P

  OdpowiedzUsuń